Informujeme
Top fond Slovakia 2020
Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín, zorganizovali prezentáciu výsledkov finančného trhu a kolektívneho investovania v roku 2020 spojenú s vyhlásením výsledkov súťaže Top fond Slovakia 2020.
Viac
Personálne zmeny v SASS
Novým predsedom predstavenstva SASS sa stal Mgr. Marek Prokopec. RNDr. Roman Vlček zostáva členom predstavenstva SASS a zároveň sa stal výkonným riaditeľom SASS.
Viac
Konferencia Kolektívne investovanie na Slovensku 2020
Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín, zorganizovali 18. ročník odbornej konferencie Kolektívne investovanie na Slovensku 2020, ktorý sa konal 4. novembra 2020.
Viac
Vyhlásenie SASS k aktuálnej situácii
Slovenská Asociácia správcovských spoločností (SASS) pozorne sleduje súčasnú situáciu v spoločnosti spojenú pandémiou nového korona vírusu a preto prichádza s výzvou k Vláde SR.
Viac
Tlačová správa k výročným výsledkom kolektívneho investovania na Slovensku za rok 2019
Celkový majetok v podielových a investičných fondoch a riadených portfóliách pod správou členov SASS dosiahol k 31.12.2019 hodnotu 10,40 miliárd Eur.
Viac
Tlačová správa k vyhodnoteniu výsledkov ocenenia TOP FOND SLOVAKIA 2019
Dňa 27. februára 2020 pri príležitosti výročnej tlačovej konferencie Slovenskej asociácie správcovských spoločností prebehlo vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie ocenenia Top Fond Slovakia 2019.
Viac
Tlačová správa k premiérovej aktívnej účasti zástupcu SASS na konferencii EFAMA Investment Management Forum.
Koncom novembra 2019 sa v Bruseli konal jubilejný 25. ročník najväčšej európskej investičnej konferencie EFAMA Investment Management Forum s premierovou aktívnou účasťou zástupcu SASS.
Viac
Konferencia Kolektívne investovanie na Slovensku 2019
Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín, zorganizovali 17. ročník odbornej konferencie Kolektívne investovanie na Slovensku 2018, ktorá sa uskutočnila 7. - 8. novembra 2019 v hoteli Zochova Chata, Modra.
Viac
Konferencia Next Steps in Asset Management 2019
Dňa 20. mája 2019 sa uskutočnil v Olomouci desiaty ročník konferencie Next Steps in Asset Management, ktorú spoločne usporiadali Slovenská Asociácia správcovských spoločnosti (SASS) a Asociace pro kapitálový trh České Republiky (AKAT).
Viac
Tlačová správa k vyhodnoteniu výsledkov ocenenia TOP FOND SLOVAKIA 2018
Dňa 20. februára 2019 pri príležitosti výročnej tlačovej konferencie Slovenskej asociácie správcovských spoločností prebehlo vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie ocenenia Top Fond Slovakia 2018.
Viac