Informujeme
Tlačová správa k vyhodnoteniu výsledkov ocenenia TOP FOND SLOVAKIA 2017
Dňa 21. februára 2017 pri príležitosti výročnej tlačovej konferencie Slovenskej asociácie správcovských spoločností prebehlo vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie ocenenia Top Fond Slovakia 2017.
Viac
Tlačová správa k vyhodnoteniu výsledkov ocenenia TOP FOND SLOVAKIA 2016
Dňa 1. februára 2017 pri príležitosti výročnej tlačovej konferencie Slovenskej asociácie správcovských spoločností prebehlo vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie ocenenia Top Fond Slovakia 2016.
Viac
Konferencia Kolektívne investovanie na Slovensku 2016
Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín zorganizovali 14. ročník odbornej konferencie Kolektívne investovanie na Slovensku 2016, ktorá sa uskutočnila 03 a 04. novembra 2016 v Alexandra Hotel, Púchov
Viac
Tlačová správa SASS
Celková hodnota aktív otvorených podielových fondov v SR prekročila výšku 7 miliárd EUR.
Viac
Konferencia Next Steps in Asset Management
Dňa 28. apríla 2016 sa uskutočnil v Bratislave už siedmy ročník konferencie Next Steps in Asset Management, ktorú spoločne usporiadali Slovenská asociácia správcovských spoločností (SASS) a Asociácia pre kapitálový trh (AKAT)
Viac
Tlačová správa k svetovému dňu investičných fondov
Svetový deň investičných fondov je vhodným momentom, ktorý by sme radi využili na objasnenie roly podielových investičných fondov v širšom ekonomickom kontexte. Zámerom kampane je poskytnúť verejnosti a teda aj potenciálnym investorom lepšie informačné zázemie pre rozhodovanie o ich investíciách, ale aj motivovať ich, aby sa úvahy o investícii svojich prostriedkov do podielových fondov nebáli.
Viac
Tlačová správa k vyhodnoteniu výsledkov ocenenia TOP FOND SLOVAKIA 2015
Dňa 17. Februára 2016 pri príležitosti výročnej tlačovej konferencie Slovenskej asociácie správcovských spoločností prebehlo vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie ocenenia Top Fond Slovakia 2015. Projekt Top Fond Slovakia vznikol ako výsledok spolupráce vydavateľstva MAFRA Slovakia a Slovenskej asociácie správcovských spoločností (SASS), ktorí sú zároveň jeho organizátori a vyhlasovatelia
Viac
Kolektívne investovanie na Slovensku 2015
Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín zorganizovali 13. ročník odbornej konferencie Kolektívne investovanie na Slovensku 2015, ktorá sa uskutočnila 13 a 14. novembra 2015 v ELIZABETH Hotel, Trenčín.
Viac
Tlačová správa k svetovému dňu investičných fondov
Slováci veria investičným fondom stále viac 19. apríla 1743 sa narodil Abraham van Ketwich, holandský obchodník považovaný za otca investičných fondov. Práve na tento deň preto pripadá Svetový deň investičných fondov, ku oslavám ktorého sa už po druhý raz pripája aj Slovensko.
Viac
Prezentácie z konferencie "Next Steps in Asset Management"
Slovenská asociácia správcovských spoločností (SASS) spolu s Asociací pro kapitálový trh České Republiky (AKAT) zorganizovali 6. ročník slovensko-českej odbornej konferencie "Next Steps in Asset Management - 2015", ktorá sa konala dňa 9. apríla 2015 v konferenčnej sále Českej národnej banky.
Viac